אתרים תדמיתיים Static Sites ייעוץ רעיוני, עיצובי ושיווקי Marketing & Design Consultation חנויות וירטואליות Virtual Shops אתרים דינמיים Dynamic Sites עיצוב רעיוני וגרפי Graphic & Theme Consultations איחסון אתרים Hosting מצגות אינטראקטיביות CD DVD Presentations קידום במנועי חיפוש Search Engine Optimization כתיבה שיווקית Promotional Text לקוחותינו Our Customers
סטודיו מולטימדיה Studio Multimedia
אתרים תדמיתיים    
אתרים דינמיים    
חנויות וירטואליות    
מצגות אינטראקטיביות    
קידום במנועי חיפוש    
ייעוץ רעיוני, עיצובי ושיווקי    
עיצוב רעיוני וגרפי    
איחסון אתרים    
כתיבה שיווקית    
"מודעה"  
אודותינו  
מלקוחותינו  
...קטע, קטע  
צור קשר  
דף הבית  
English
אתרים תדמיתיים

אתר תדמיתי = כרטיס הביקור שלך ברשת האינטרנט!

מה שפעם היה נכון לגבי דפי זהב "אם אתה לא שם אתה לא קיים" נכון היום לגבי האינטרנט. היום, ועושה רושם שלעוד תקופה ארוכה קדימה, מחפשים ויחפשו הגולשים, את העסק שלך באינטרנט. אם המתחרים שם ואתם לא.... "אכלתם אותה!"

אתר אינטרנט תדמיתי, הוא כלי עסקי שיווקי ומשמש ככרטיס ביקור באינטרנט. האתר פונה לקהל מפולח, פוטנציאלי, רלוונטי, ויוצר הד תדמיתי פרסומי לכל חברה ובית עסק, קטן כגדול. בעולמנו היום, אתר אינטרנט הוא כלי חשוב ביותר כדי "שלא להישאר מחוץ לתמונה".

אתר האינטרנט הוא הדבר הראשון בו נתקלים רבים מהלקוחות הפוטנציאליים של כל עסק ולכן הוא בעל חשיבות רבה מבחינה שיווקית / עסקית. נוכחות איכותית ברשת האינטרנט, מביאה לחשיפה רחבה של העסק בעלויות נמוכות וכן להעלאת המודעות של קהל היעד בחברה ו/או המוצרים שלך.

האתר התדמיתי מאפשר לחברה חיסכון בזמנים ובעלויות, ע"י מתן מידע חשוב ללקוחות ולספקים המביעים התענינות בעסק. האתר מספק רקע והסבר מפורט על העסק/העיסוק של המפרסם ובו דפים מעוצבים הכוללים טקסטים, תוכן ותמונות, דרכים ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף ועוד - בהתאם לצורכי הלקוח.

בהשוואה לפליירים, פרוספקטים וכדומה - באתר הרבה יותר חומר בפחות עלות. והחשוב מכל, עדכני! אין צורך לצאת בהדפסה חדשה עם כל שינוי במלאי או בכתובת או בכל דבר אחר.

סטודיו מולטימדיה מתחמה בהקמת אתרים פונקציונליים ואיכותיים, הבנויים בצורה נקייה ותכליתית ובכלים התורמים להתמצאות קלה ויעילה של הגולשים באתר.

אנו מלווים את הפרוייקט מתחילתו ועד סופו, החל משלב התכנון והייעוץ, דרך עיצוב האתר, הקמה ובנייה, ועד להעלאת האתר לרשת, אחסונו ותחזוקתו השוטפת. כל אלה, ביחד עם שירות ייעוץ אישי ומחירים נוחים, מביאים לאתר מעוצב ואיכותי שיעצים את היתרון של העסק שלך על פני המתחרים.

לא יעזור - אין תחליף לרושם הראשוני / לאהבה ממבט ראשון!

תן ללקוחות להתאהב בך ...


כתובת: ת.ד.3527 רמת-השרון, מיקוד 47134.   טלפון: 077-5117181
  © כל הזכויות שמורות לסטודיו מולטימדיה

        

קאלה איחסון אתרי אינטרנט